Hot on line :: Новини організації


Круглий стіл «Соціальна справедливість в соціальній політиці»

 

Круглий стіл «Соціальна справедливість в соціальній політиці» відбувся 15 червня 2011 р. у місті Львові.
До участі в обговоренні долучились представники громадських неурядових організацій правозахисного та соціального спрямування, місцевих органів влади, які відповідальні за впровадження соціальної політики та питань реформування пільг в Україні.
Питання, які обговорювались на публічному заході: стан реалізації Стратегії упорядкування системи надання пільг окремим категоріям громадян до 2012 року, виконання заходів, які передбачені Стратегією, аналіз законопроектних ініціатив, які підготовлені щодо реалізації Стратегії, стан та можливості участі громадськості в реалізації Стратегії.
Під час оцінки стану реалізації Стратегії експерт центру Леонід Тарасенко відзначив, що строк реалізації стратегії уже завершується, однак заходи, що передбачені документом, реалізовано лише на третину.
Керівник програми правової підтримки неурядових організацій  Тетяна Яцків вказала, що механізми залучення громадськості до формування та реалізації соціальної політики не використовуються. В результаті рішення, що приймаються породжують соціальну напругу та конфлікти. Водночас саме соціальна політика найбільше «наближена» до населення.
Круглий стіл проводився у рамках проекту «Сприяння громадськості у впровадженні принципу соціальної справедливості в соціальній політиці», що реалізовується за підтримки програми «Верховенство права»  Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail