Бібліотека видань ЦГА :: Інформаційні


Інформаційні флаєри та буклети про те, що слід пам’ятати при проходженні медико-соціальної експертизи та правові консультації з питань медико-соціальної експертизи щодо прав осіб з обмеженими можливостями.

 

Центром громадської адвокатури булопідготовлено та поширено інформаційні флаєри та буклети з важливою інформацією для осіб з обмеженими можливостями.
На інформаційних флаєрах міститься інформація про те, що слід пам’ятати при проходженні медико-соціальної експертизи. Їх розповсюдження здійснювалось серед цільової групи. Також зазначено адресу, телефони та електронну скриньку, за якою можна звернути за консультацією.
Листівки з назвою «Правові консультації з питань медико-соціальної експертизи та прав осіб з обмеженими можливостями» для громадян щодо питань, які варто знати при проходженні МСЕ. містять інформацію: - порядок проведення огляду особи медико-соціальною експертною комісією, - які існують причини інвалідності і як вони впливають на встановлення групи, - які відмінності між підгрупою А та Б першої групи інвалідності, - санітарно-курортне забезпечення інвалідів, - перелік документів, які необхідні для отримання автомобіля. Також зазначена адреса, телефони та електронна скринька, за якою можна звернути за консультацією.
Завдяки даним інформаційним виданням було підвищено рівень обізнаності громадян про можливість отримати консультацію та правову допомогу для осіб з обмеженими можливостями щодо питань, які варто знати при проходженні медико-соціальної експертизи.
З більш детальною інформацією можете ознайомитися в додатку.
Здійснено в рамках проекту «Підтримка і захист прав осіб з обмеженими можливостями та медико-соціальна експертиза в Україні», який реалізується Центром громадської адвокатури за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Doneas part of the «Support and protection of persons with disabilities and medical-social examination in Ukraine», implemented by the Center for Civic Advocacy supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail