Hot on line :: Статті


Консультації для громадських неурядових організацій: пріоритети на сьогодні

 Найбільш запитуваними питаннями були застосування нових Законів «Про громадські обєднання» та «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Протягом пяти  місяців більше 200 представників громадських неурядових організацій звернулись за консультаціями до Віртуального консультаційного центру для громадських неурядових організацій.

Програма правової підтримки НУО протягом шести років надає безкоштовні консультації представникам громадянського суспільства щодо правового статусу організацій та використання механізмів громадської участі у державному управлінні, вирішенні питань місцевого значення.

Слід відзначити, що посилилась увага до питань застосування нового законодавства, приведення у відповідність установчих документів до нових законів, натомість спостерігається спад зацікавленості до використання механізмів громадської участі (громадська експертиза діяльності органів влади, консультації із громадськістю тощо).

Нагадаємо, що представники громадських неурядових організацій мають можливість отримати консультації за допомогою:

 на  сторінці «Віртуального консультаційного центру для громадських неурядових організацій» на ресурсі Merezha.ua: http://merezha.ua/project/1

 сторінці facebook https://www.facebook.com/KonsultacijnijCentrDlaGromadskihOrganizacij

 через оn-line форму порталу «Юрист НГО», що адмініструється програмою правової підтримки НУО Центру громадської адвокатури www.lawngo.net (запит надходить на скриньку програми),

 написавши листа на скриньку програми правової підтримки НУО info@lawngo.net.

 Консультації надаються Олександром Вінніковим та Тетяною Яцків.

 Проект «Ресурсний центр для забезпечення правової підтримки неурядових організацій» з червня 2013 року виконується Центром громадської адвокатури завдяки підтримці програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження». 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail