Бібліотека видань ЦГА :: Інформаційні


Аналітичний звіт за проектом “Підтримка і захист прав осіб з обмеженими можливостями та медико-соціальна експертиза в Україні”

 

Видання підготовлено в рамках проекту «Підтримка і захист прав осіб з обмеженими можливостями та медико-соціальна експертиза в Україні», який реалізується Центром громадської адвокатури за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США/ The publication was prepared by the project «Support and protection of persons with disabilities and medical-social examination in Ukraine», implemented by the Center for Civic Advocacy supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.
У даному виданні пропонується Вашій увазі огляд справ щодо правової допомоги особам із інвалідністю та громадянам щодо реалізації та захисту прав, пов’язаних із медико-соціальною експертизою, результати судового захисту порушених прав та аналізу наявної практики, досвіду США у процедурі встановлення інвалідності, розроблення програми реабілітації, існування подібних комісій, а також узагальнено результати досліджень та напрацьовані рекомендації щодо вирішення проблем, з якими стикаються особи з обмеженими можливостями.
 
Електронна версія доступна у додатку. fckfiles/Zvit(3).pdf


  Версія для друку

  Лінк на e-mail