Hot on line :: Архів новин


Представники НУО обговорили проблеми медико-соціальної експертизи та як просувати рекомендації

 12 грудня 2013 року відбувся  всеукраїнський круглий стіл «Медико-соціальна експертиза в Україні: шляхи покращення» у місті Львові.

Під час заходу учасники обговорили проблеми, з якими стикаються особи при проходженні медико-соціальної експертизи. Були запропоновані та обговорені рекомендації щодо покращення процедури проведення медико-соціальної експертизи та дотримання прав осіб з обмеженими можливостями. Презентовано для обговорення  іноземний досвід функціонування служб медико-соціальної експертизи в країнах Європи.

Під час проведення заходу обговорено питання подальших дій щодо просування громадських рекомендацій та напрацювань в органах влади. Слід відзначити, що Центром громадської адвокатури здійснюється громадська експертиза діяльності МОЗ в цій сфері (Наказ МОЗ №259-адм від 28.11.2013р. «Про проведення громадської експертизи»), в рамках якої планується просувати пропозиції.

Захід проводився у рамках проекту «Реалізація громадських ініціатив підтримки правової допомоги щодо проходження медико-соціальної експертизи та пов’язаних з нею питань, аналізу викликів інвалідизації, реабілітації, підготовки пропозиції та їх просування», який реалізовується громадською організацією «Центр громадської адвокатури» за підтримки програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail