Бібліотека видань ЦГА :: Дослідницькі


Пропонуємо вашій увазі аналітичний звіт «Стан медико-соціальної експертизи в Україні та шляхи покращення її реалізації».

 Даний звіт виданий Центром громадської адвокатури в рамках проекту «Реалізація громадських ініціатив підтримки правової допомоги щодо проходження медико-соціальної експертизи та пов’язаних із нею питань, аналізу викликів інвалідизації, реабілітації, підготовки пропозицій та їх просування», який реалізовується за підтримки Програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

В аналітичному звіті мітиться інформація щодо аналізу нормативно-правових актів, які регулюють процедуру проведення медико-соціальної експертизи та реабілітацію інвалідів, щодо іноземного досвіду функціонування служб медико-соціальної експертизи та встановлення інвалідності, щодо аналізу відповідей на запити про інформацію щодо проблемних питань реалізації медико-соціальної експертизи, щодо громадської експертизи та її результатів. Також, до аналітичного звіту додано матеріали надані Міністерством охорони здоров’я України на запит про проведення громадської експертизи.

 

Детальніше з виданням можна ознайомитись тут


  Версія для друку

  Лінк на e-mail