Hot on line :: Архів новин


Проведено фокус-групову дискусію щодо дотримання трудових прав

Центром громадської адвокатури проведено фокус-групову дискусію за участі представників громадських організацій, працівників громадських приймалень, членів профспілок

Обговорення відбулось в рамках проекту «Моніторинг дотримання трудових прав в Україні», який реалізується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та Міністерством закордонних справ Данії.

Проведення фокус-групи дозволило глянути на проблему захисту трудових прав і свобод людини крізь призму індивідуального досвіду, з’ясувати всю різноманітність існуючих громадських поглядів на сферу трудових відносин в Україні.

Учасники обговорили питання забезпечення доступу до реалізації права на працю різних категорій населення, в тому числі жінок, осіб із інвалідністю, сільського населення та інших. Представники громадського сектору поділились прикладами різного роду дискримінацій, нерівності трудових прав.  Також представлено інші приклади та практики порушення трудових прав (незаконні звільнення, зловживання випробуваннями, умови праці, відпустки, оплата праці та інші). Представники організацій поділились своїм баченням  вирішення проблем  реалізації та захисту трудових прав.

Нагадаємо, що метою проекту є моніторинг та адвокація дотримання та захисту прав і свобод людини у сфері трудових відносин в Україні у відповідності із міжнародними зобов’язаннями держави. За результатами буде підготовлено та перекладено англійською звіт у розрізі двох блоків: трудові права в загальному та трудові права дискримінованих груп. До подання матеріалів, судових прикладів запрошуються інші НУО.

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail