Hot on line :: Архів новин


У Львові відбудеться обговорення «Виконання міжнародних зобов’язань України у сфері трудових прав та їхнього захисту»

      У місті Львові 8 липня цього року відбудеться всеукраїнський круглий стіл щодо проблем реалізації та захисту трудових прав в Україні.

Громадська організація «Центр громадської адвокатури» запрошує взяти участь в обговоренні «Виконання міжнародних зобов’язань України у сфері трудових прав та їхнього захисту».
До участі в круглому столі запрошуються представники громадських правозахисних організацій, профспілок, органів державної влади, а також активісти та громадські діячі, зацікавлені в даному питанні з різних регіонів України.
У фокусі уваги заходу – трудові права, які гарантуються міжнародно-правовими договорами про права людини, що є частиною національного законодавства, Конституцією та іншими законами України, проблеми правового регулювання, застосування норм трудового законодавства в сучасних умовах, в тому числі судової практики.
Передбачається, що учасники – представники громадських правозахисних організацій, центрів правової інформації, громадських приймалень при громадських об’єднаннях та профспілках, органів влади, - обміняються інформацією щодо проблемних питань реалізації та захисту трудових прав, кейсів, з якими працювали організації, практик захисту порушених прав. Ця та інша інформація, матеріали, підготовлені у рамках проекту, будуть включені до громадського звіту, який готується українською та англійською мовами.
Захід проводиться у рамках проекту «Моніторинг дотримання трудових прав в Україні», що виконується ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
Для участі просимо до 30 червня 2014 року надіслати лист – зголошення на скриньку cga@lawngo.net із контактною інформацією учасника або підтвердити участь за контактами, вказаними нижче. Транспортні витрати щодо участі у заході учасників із інших міст відшкодовують організатори (проїзд автобусом або потягом – купе або плацкарт).
Місце проведення: готель “Львів” конференц-зал 1 поверх.
Адреса: м. Львів, проспект В. Чорновола,7.
 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail