Hot on line :: Архів новин


Дві фірми — один власник, одні замовлення

У віснику державних закупівель зазначено, що Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради за результатами відкритих торгів замовило технічне обслуговування освітлювальних мереж за 615 тис. грн. Послуги замовлено у ТОВ “Наше світло”.

Згідно договору ТОВ “Наше світло” протягом 2015 року повинне обслуговувати1631 світлоточку. На торгах єдиним конкурентом було комунальне підприємство “Бориславсвітло”. Це підприємство пропонувало надати послуги за 689,9 тис. грн.

Наголосимо, що фірма-переможець є зовсім новою. Товариство зареєстровано 23 грудня 2014 року, в той час, як торги ологошено 15 січня 2015-го. При перевірці даних фірми виявилось, що власником є Ігор Зубрицький. Ця особа також контролює ТОВ “Сяйво”. Ця фірма частенько отримує замовлення від Трускавецької міської ради на аналогічні роботи протягом останніх 5 років. А осінню минулого року пан Ігор отримав від т.в.о голови ЛОДА нагороду “за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва області, перемогу в обласному конкурсі у номінації “Краще мале підприємство Львівщини”

Публікацію було створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.

Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні


  Версія для друку

  Лінк на e-mail