Проекти завершені :: Проекти 2015-2017


Залучення у бюджетний процес через активну і компетентну участь громадських організацій

 Проект  має на меті посилення спроможності громадянського суспільства брати участь у бюджетному процесі з метою представлення інтересів своїх груп; створення практик співпраці з громадськістю та зміни підходів локальних органів у роботі із бюджетом та потреби залучення громадськості; поширення практик та методів залучення громадськості до бюджетного процесу на місцевому рівні.

Завданнями проекту є: залучення представників громадськості та органів влади у комунікацію з питань бюджету; обмін досвідом та практиками, які сьогодні створені, щодо прозорості бюджетного процесу та залучення громадськості; підвищення компетентності та активної позиції цільової групи щодо використання інструментів та методів, розширення кола інструментів, що застосовуються органами влади та НУО щодо комунікації, у тому числі з питань бюджету, що має тривати протягом усього року, посилення голосу НУО та позиції необхідності їхньої участі в прийнятті рішень з бюджетних питань.

У заходи проекту відповідно до плану входять: дводенний семінар щодо залучення громадськості до бюджетного процесу, воркшоп, дводенний форум.

Очікується залучення різних областей. Так у  навчальних заходах візьмуть участь представники різних регіонів України, особливий акцент робиться на Дніпропетровську, Запорізьку, Франківську та Тернопільську області.

 Проект реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 Термін реалізації проекту: 01.03 – 01.10.2016 р.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail