Hot on line :: Новини організації


Організації, які працюють із пацієнтами, навчались інструментам участі у формуванні та реалізації бюджету у сфері охорони здоров’я

У Львові 21 квітня відбувся навчальний семінар «Як громадськість може долучитись до участі у формуванні та реалізації бюджету у сфері охорони здоров’я.

Участь у заході взяли представники пацієнтських організацій та громадських неурядових організацій, які працюють із пацієнтами.

У рамках навчального семінару експерт ГО «Центр громадської адвокатури» Ярослав Хауляк розповів про державні закупівлі у сфері охорони здоров’я, реформування системи закупівель, можливості для неурядових організацій. координатор програми правової підтримки НУО Тетяна Яцків представила результати дослідження  стану та викликів створення умов для підзвітності та прозорості бюджетного процесу у сфері охорони здоров’я. Також під час семінару розглядались існуючі інструменти громадського залучення та їх застосування для впливу на бюджет громадського здоров’я, процедури розробки та прийняття бюджетних програм та можливостей громадськості впливати на раціональне планування та використання коштів.

 

Окрему сесію присвячено запитам організацій щодо прозорості інформації органів публічної влади у бюджетній сфері, умов для залучення з метою посилення їхньої участі в цих процесах та більш ефективної реалізації своїх цілей та завдань у сфері громадського здоров’я.

Захід проводився ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту «Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні», що підтримується програмою «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail