Проекти завершені :: Проекти 2018


Громадський пояс Донбасу

Проект реалізує Західноукраїнський ресурсний центр у партнерстві із Центром Громадської Адвокатури та Товариством Лева.

Проект підтримується Європейським Союзом.

Мета проекту: посилити роль громадянського суспільства у сприянні проведення демократичних реформ на території Донецької та Луганської областей. Територія Донецької та Луганської областей, що перебувають під контролем української влади.

В рамках проекту ЗУРЦ та партнери мають намір передати знання та досвід, набутий організаціями перспективним неурядовим організаціям у Донецькій та Луганській областях, створити та зміцнити Коаліцію місцевих НУО.

7 НУО, що будуть відібрані в результаті відкритого конкурсу, отримають фінансову підтримку реалізації операційних планів та підтримку у впровадженні місцевих громадських ініціатив.

28 представників організацій-переможців візьмуть участь у Школі демократичного лідерства, де здобудуть базові навики, інструменти, моделі та схеми успішної роботи для розвитку громадянського суспільства. Після участі у Школі учасники матимуть можливість застосувати на практиці здобуті знання та навики шляхом реалізації місцевих громадських ініціатив.

Прикладами позитивного впливу місцевих громадських ініціатив можуть бути: покращення якості адміністративних послуг, залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, розробка та реалізація місцевих програм, мобілізація громади з метою вирішення конкретних питань соціального плану та житлово-комунальних послуг, більш ефективна інтеграція ВПО (внутрішньо переміщених осіб) у місцеві громади тощо.

Партнерські НОУ, які підвищать свою ефективність завдяки участі в проекті, створять на своїй базі ресурсні центри підтримки громадських ініціатив.

Проект розрахований на два роки.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail