Hot on line :: Новини організації


Відтепер в селі Міженець будуть грітися по новому і дешевше

 

 

 

 

 

6 листопада 2016 року за сприяння Центру громадської адвокатури в селі Міженець, що на Старосамбірщині запустили модульну твердопаливну котельню. Проект реалізовувала громада в рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку на цей рік.

 

«На цей конкурс було подано три заявки. Проект по твердопаливній котельні став одним із переможців у категорії проектів об’єднаних територіальних громад. Він спрямований на забезпечення енергонезалежності громади за рахунок відмови від газу та перехід на деревину і зменшення витрат об’єднаної громади на опалення школи» - прокоментував координатор проектів Центру громадської адвокатури Богдан Зелений, який надавав консультативну підтримку при підготовці та реалізації зазначеного проектну.

За словами заступника Міженецького сільського голови Романа Батючка, реалізація цього проекту дала можливість крім місцевого НВК також забезпечити опаленням народний дім та будівлю сільської ради.

Загалом в межах проекту закуплено та встановлено два твердопаливні котли потужністю по 250 кВт кожен. Раніше школа опалювалась газом, що зважаючи на його ціну таке опалення не було ефективним та надто дорогим для Міженецької ОТГ.

Загальний бюджет проекту складає 1350 тис грн, з них кошти від ДФРР - 1210 тис грн. Громаді ж цей проект обійшовся всього у 140 тис грн.

Організаціями-партнерами та співвиконавцями такого проекту стали ТзОВ "ГаліО", Міженецька сільська рада, ГО "Центр громадської адвокатури".

 


Фото: сайт ДФРР

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail