Проекти завершені :: Проекти 2015-2017


Впровадження Стратегії розвитку Дублянської об’єднаної територіальної громади

 

У 2016 році для Дублянської об’єднаної громади було розроблено Стратегію розвитку в межах проекту «Сталий розвиток Дублянської об’єднаної територіальної громади через стратегічне планування», що реалізовувався за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».  Але самого факту прийняття такого документу для успішного розвитку громади є недостатньо – надалі Стратегію необхідно впроваджувати в конкретних заходах і діяльності. Однак, самій громаді не завжди вистачає необхідних ресурсів, організаційних можливостей, щоб якісно запустити процес досягнення стратегічних напрямів розвитку.

Цей проект стане продовженням розпочатої діяльності із розвитку Дублянської об’єднаної громади. Він спрямований на забезпечення реалізації визначених Стратегією розвитку заходів. В першу чергу проектом передбачається розробка та прийняття низки програмних документів з реалізації окремих напрямів розвитку громади, а також нормативних актів з питань залучення громадськості, управління комунальним майном, попередження корупційних ризиків, зокрема в земельній сфері, участі громадськості в бюджетному процесі та інше. Загалом, проект передбачає широке залучення громадськості через громадські слухання до процесу прийняття відповідних актів в громаді. Так, передбачається проведення щонайменше шести громадських обговорень у формі громадських слухань з різних питань.

Особлива увага приділяється налагодженню співпраці та залучення до розвитку громади представників бізнесу та молоді. Впродовж проекту передбачається формування Молодіжної ради та Ради підприємців – як консультативно-дорадчих органів у відповідних сферах.

Основний масив заходів проекту приділений саме розвитку економічного потенціалу громади. Зокрема розвитку малого та середнього підприємництва, сільськогосподарського виробництва та просуванні інвестиційних об’єктів і їх майбутнього загоподарювання. Усі ці заходи в комплексі дали б можливість значно збільшити надходження до місцевого бюджету, а відтак і реалізовувати інші завдання Стратегії в соціальній сфері.

Ще одним важливим аспектом проекту є використання можливостей співробітництва громад для забезпечення їх сталого розвитку, який у Львівській області практично не використовується. В рамках проекту передбачається організація надання адміністративних послуг та, за можливості, виконання завдань місцевого самоврядування в інших сферах в Дублянській та інших громадах із застосуванням механізму співробітництва.

Проект виконується Центром громадської адвокатури впродовж травня 2017 – березня 2018 року за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 

Контакти виконавців проекту:

Керівник проекту - Богдан Зелений

ГО «Центр громадської адвокатури»

м.Львів, просп. Чорновола 63 оф.706

тел. 244 46 59, 0968201029

e-mail cga@lawngo.net

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail