Hot on line :: Новини організації


Представники НУО, які працюють із розвитком громад, дізнались як розпочати роботу над власним оргрозвитком, щоб бути сталими та успішними

 У Львові  відбувся семінар для організацій  «Як розпочати роботу над власним оргрозвитком, щоб бути ефективними, сталими та успішними?». Захід проводився 27-28 липня 2017 року.

Участь в семінарі взяли представники організацій із різних куточків України, які працюють із розвитком громад у своєму регіоні. 

На семінарі розглядались питання старту роботу над власним організаційним розвитком. Представники організації, які допомагають у розвитку громад, не завше мають час та можливості для забезпечення сталості діяльності організації, в якій вони беруть  участь.  Тематика заходу стосувалась стратегічного планування, добрих практик управління, вимог законодавства до організацій, документування політик  у діяльності організацій.

Протягом першого дня семінару учасники дізнались про основи організаційного розвитку та стратегічного планування.  Завдяки роботі тренера Андрія Круп’яка (ГО «Товариство Лева»)  активісти дізнались та мали можливість пропрацювати у групах такі питання як сутність та логіка процесу стратегічного планування, SWOT-аналіз та PEST-аналіз для організацій, аналіз зацікавлених сторін організації, аналіз послуг/продуктів організації за допомогою  «Бостонської матриці», визначення візії та місії, визначення пріоритетних напрямків діяльності та їхнє ранжування.

Протягом другого дня семінару розглядались вимоги законодавства, яким має сьогодні відповідати громадська неурядова організація, як привести у відповідність свої документи та статус, як впорядкувати структуру органів управління, якими є добрі практики управління НУО, які політики може розробляти організація, що таке комунікаційна стратегія і які її основні складові (Тетяна Яцків, Ярослав Хауляк, ГО «Центр громадської адвокатури»).

 

 

Захід проводився  Громадською організацією  «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту  «Підтримка зусиль НУО з розвитку громад» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail