Hot on line :: Новини організації


Запрошення на круглий стіл «Впровадження нових механізмів роботи контролюючих та митних органів на локальному рівні»

 

31 серпня 2017 року у Львові, відбудеться круглий стіл «Впровадження нових механізмів роботи контролюючих та митних органів на локальному рівні», який стане підведенням підсумків реалізації ініціативи «Ефективна співпраця громадськості та влади на Львівщині як шлях до розвитку транскордонної торгівлі», що реалізовувалася ГО «Центр громадської адвокатури» в рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі».

Мета заходу – представити результати проекту «Ефективна співпраця громадськості та влади на Львівщині як шлях до розвитку транскордонної торгівлі» та обговорити основні кроки щодо можливостей впровадження змін в системі зовнішньої торгівлі на місцевому рівні.

У ході реалізації проекту представники малого та середнього бізнесу, громадськості та влади залучалися до діалогу щодо розуміння нових підходів роботи митних та контролюючих органів при здійсненні митних операцій у контексті впровадження положень Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Експертами проекту опрацьовано покрокову інструкцію із здіснення процедури ввезення/вивезення продукції, а також інформаційний буклет для початківців у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

До участі у заході запрошуються представники малих та середніх приватних підприємств Львівщини, які здійснюють чи планують здійснювати ввезення/вивезення товарів, представники громадських організацій, представники державних органів.

Попередня реєстрація участі у заході здійснюється у формі за посиланням (https://goo.gl/forms/dFywzykRsBpnXSWw2).  

Інформація про захід в соціальних мережах: https://www.facebook.com/events/837602216416807/

Круглий стіл проходитиме за адресою, м.Львів, пл. Міцкевича, 1, готель Жорж, 2 поверх, червоний зал.

 

Захід проводиться в рамках ініціативи «Ефективна співпраця громадськості та влади на Львівщині як шлях до розвитку транскордонної торгівлі», що реалізується ГО «Центр громадської адвокатури» в межах проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» за сприяння Європейського Союзу.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail