Проекти завершені :: Проекти 2018


Підтримка молодіжного самоврядування Дублянської ОТГ

 

Метою проекту є активізація молоді Дублянської ОТГ через забезпечення можливостей для участі у прийнятті рішень та створення умов для розвитку, шляхом створення Молодіжної ради та облаштування молодіжного хабу (простору) на базі бібліотеки в смт. Дубляни.

В межах проекту передбачається створення Молодіжної ради при Дублянській селищній раді як постійно діючого консультативно-дорадчого органу для вирішення питань розвитку громади, проведення навчання для місцевого молодіжного активу, а також безпосереднє облаштування за молодіжного простору на базі бібліотеки в смт. Дубляни. В межах проекту особлива увага приділятиметься безпосередньому залученню молоді та дітей старшого шкільного віку до процесу облаштування такого простору.

Крім самого облаштування здійснюватиметься діяльність щодо налагодження ефективної роботи молодіжного простру, буде розроблено за участі молоді та активістів план його роботи на найближчий рік та розподілено сфери відповідальності між залученими особами. Впродовж реалізації проекту передбачається організація на базі простору низки акцій, майстер класів, регулярні кінопокази, зустрічі, тощо.

Проект реалізовується із жовтня 2017 року по травень 2018 року.

 

Проект став переможцем Конкурсу проектів для місцевих молодіжних неурядових організацій та організацій, що працюють для молоді «Дійсно разом 3.0», що проводився ГО «Карпатська фундація» (Карпатський фонд) та Карпатський фонд – Словаччина за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail