Hot on line :: Новини організації


У Дублянській ОТГ створили Координаційну раду з питань впровадження Стратегії розвитку

 

04 вересня 2017 року на черговій сесії Дублянської селищної ради було прийняте рішення про створення Координаційної ради з питань впровадження Стратегії розвитку громади.

Така координаційна рада є консультативним органом і своїм завданням має сприяння чіткому та неухильному виконанню Плану реалізації Стратегії, напрацювання та внесення пропозицій на розгляд селищної ради щодо внесення змін до Плану реалізації і самої Стратегії, внесення пропозицій та розробка цільових програм спрямованих на впровадження Стратегії, моніторинг виконання виконавчим комітетом завдань з реалізації Стратегії, тощо.

До її складу увійшли місцеві депутати, активісти, представники місцевого бізнесу, поважні жителі громади, які користуються авторитетом та повагою серед жителів. Відповідно до Положення про координаційну раду, вона має проводити свої засідання не рідше ніж раз на квартал.

Варто нагадати, що Стратегію розвитку Дублянської селищної ради на період 2017-2026 рр. було затверджено рішенням Дублянської селищної ради у грудні 2016 року.

Координаційну раду з питань впровадження Стратегії розвитку Дублянської ОТГ створено у межах проекту «Впровадження Стратегії розвитку Дублянської об’єднаної територіальної громади» громадської організації «Центр громадської адвокатури», що реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail