Hot on line :: Новини організації


У Крупську відбулася інформаційна зустріч із активом села

У четвер, 01 лютого в Народному домі села Крупсько за запрошенням старости села Вікторії Тремби відбулася інформаційна зустріч із активістами села. Експерти Центру ділилися з місцевими активістами власним досвідом та знаннями, законодавчими можливостями та інструментами такої участі кожного у процесі вирішення місцевих справ. Учасниками заходу стали молоді активісти села, місцеві студенти, депутати, представники місцевої школи, Народного дому, бібліотеки.

Під час зустрічі, з поміж іншого, було зосереджено увагу довкола питання інституційного об’єднання місцевих активістів. Діяльність громадських організацій та ініціативних груп в таких же селах найбільше цікавила жителів Крупська. Тетяна Яцків, голова Центру розповіла присутнім про законодавчі та процедурні аспекти створення та налагодження роботи громадської організації, а Богдан Зелений розповів про успішні практики діяльності таких організацій у сільській місцевості, практику реалізації різних проектів та ініціатив. За підсумками активісти домовилися про необхідність підготовки установчих зборів, більш ширшого залучення місцевих жителів для створення громадської організації в селі.

Інформаційна зустріч проводиться в межах проекту «Розвиток механізмів місцевої демократії в об’єднаних територіальних громадах Львівської області», який реалізовується за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail