Hot on line :: Новини організації


Активісти ОТГ навчались розробляти успішні проекти для розвитку своєї об’єднаної територіальної громади

            Громадські активісти ОТГ Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської області взяли участь у дводенному воркшопі, який організований Центром громадської адвокатури.

         Захід проводився 15-16 лютого 2018 року.

 Активісти – представники як оформлених громадських організацій, так і ініціативних груп у громадах, – взяли участь у навчальному тренінгу щодо розробки проектів для розвитку громади. Проводив  навчальні сесії Андрій Круп’як.

Учасники пройшли практичне навчання щодо потенційних джерел фінансування проектів, розглянули «анатомію» проекту, попрактикувались у формуванні основних складових.

 

 

     Протягом другого дня заходу учасники познайомились із організаціями, які мають досвід у розвитку своїх громад. Так, учасники відвідали Центр просвітництва та розвитку людини, який працює у Давидівській об’єднаній територіальній громаді Львівської області. Презентація та спілкування були проведені  керівницею Центру Наталкою Проць. Також активісти вивчали досвід Агенції Місцевого Економічного Розвитку міста Бурштина (Івано-Франківська область), діяльність якої представила Олександра Шаган.

ГО "Центр просвітництва та розвитку людини", Давидівська ОТГ (Львівська область):

Агенція Місцевого Економічного Розвитку міста Бурштина (Івано-Франківська область):

 Захід проводився ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту  «Підтримка зусиль НУО з розвитку громад» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail