Hot on line :: Новини організації


Представники Тростянецької та Новострілищанської ОТГ Львівщини вивчали досвід громадських просторів в громадах

11 червня 2018 року активісти Тростянецької та Новострілищанської ОТГ, з якими працює проект «Розвиток механізмів місцевої демократії в об’єднаних територіальних громадах Львівської області», відвідували та вивчали досвід трьох громадських осередків.

Учасники відвідали  Молодіжний простір «Гірлянда»  в с. Гірник, Молодіжний хаб «Космодром»  в м.Червоноград, громадський простір, який облаштований на базі Народного дому в с. Забужжя Сокальського району. 

Представники громадських просторів поділились досвідом створення та забезпечення роботи таких осередків місцевої активності, а також учасники обговорили  роль таких осередків в активізації участі мешканців у житті громади та їхнього залучення до управління місцевими справами. 

Координатор молодіжного простору «Гірлянда» Віталій Чупахін відзначив, що роль таких осередків є важливою для активізації та залучення молоді в громадах до формування та реалізації громадських ініціатив, у тому числі через впровадження молодіжних програм, що фінансуються за рахунок місцевого бюджету.

Захід проводився ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Розвиток механізмів місцевої демократії в об’єднаних територіальних громадах Львівської області».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail