Проекти завершені :: Проекти 2018


Проект «Молоді лідери для змін в регіонах»

З червня 2018 року ГО «Центр громадської адвокатури», в рамках співпраці з Фондом освітньої діяльності «KReAdukacja» (Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja) (місто Люблін, Польща), розпочали реалізацію проекту «Молоді лідери для змін в регіонах».

 

В рамках проекту передбачено проведення навчання для учасників з України, в ході яких молоді лідери обєднаних громад Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей набуватимуть вмінь щодо реалізації суспільно-культурних ініціатив та візьмуть участь у спільних інтеграційних зустрічах для учасників з Польщі та України. В рамках спільних зустрічей учасники приготують суспільно-культурну ініціативу ( під час зустрічі у Львові).

В Любліні буде організовано підсумкові дебати, на яких свої ініціативи представлять представники молодіжних рад з України та Польщі.

Крім діяльності, яка спрямована на молодь, заплановано також навчання групи осіб з партнерської організації (Центр громадської адвокатури) щодо загальної та організаційної допомоги молодіжним радам громад.

Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Термін реалізації проекту з червня по грудень 2018 р.

Координатор проекту в Україні – Ярослав Хауляк – магістр менеджменту організацій. Координатор проектів ГО «Центр громадської адвокатури» з розвитку громадянського суспільства,  регіонального та просторового розвитку громад.

Координатор проекту в Польщі – Евеліна Пизік (Ewelina Pyzik) – доктор соціології, з середовищем громадських організацій пов’язана від 2009 року. Веде тренінги та навчання для молоді за напрямками громадянської освіти та рівності, координує проекти. Координатор Молодіжної ради дільниці Вєнява у Любліні.

Спорінки проекту в соцмережах:

Українською «Молоді лідери для змін в регіонах»;

 

Польською «Młodzi liderzy dla zmian w regionach».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail