Hot on line :: Новини організації


У Дублянській ОТГ відбулося засідання експертної групи з питань освіти

В Дублянській об’єднаній територіальній громаді Самбірського району 30 серпня 2018 року відбулося засідання експертної групи з питань розвитку системи освіти. Під час засідання представники влади громади, громадські експерти, педагоги, батьки, місцеві активісти обговорювали перспективи розвитку системи освіти в громаді в найближчому майбутті, враховуючи вимоги сьогодення. Зокрема, йшлося про впровадження нових умов та стандартів, а також відповідності освітній реформі, яка запроваджується.

Засідання розпочалося із презентації проекту, в межах якого проводиться відповідна діяльність. Мету і завдання, які стоять перед робочою групою та й громадою загалом, представили присутнім Богдан Зелений, координатор проекту та експерт Сергій Пазюк.

Дальше відбулося обговорення стану освіти в громаді. Учасники визначили, які на їх думку є проблеми в громаді, що необхідно покращувати та ін. Найбільш вагомим на думку присутніх залишається питання будівництва нової школи, яка б відповідала новітнім вимогам. Крім цього, актуальним залишається низький рівень викладання в діючій школі та певні порушення в освітньому процесі. З цим погодилися практично всі присутні.

У підсумку учасники окреслили план подальшої роботи групи, зокрема підготовку та проведення анкетування, проведення SWOT-аналізу, окремих бесід з учнями, вчителями та батьками, та ін.

Засідання експертної робочої групи відбулося в рамках Проекту «Впровадження стратегії Дублянської ОТГ. Освіта та охорона здоров’я» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail