Проекти завершені :: Проекти 2020


Проект «Програма підтримки молодіжних лідерів»

 «Програма підтримки молодіжних лідерів» - це проектна діяльність, основною метою якої є передача досвіду організації роботи Молодіжних рад дільниць міста Любліна представникам молодіжних рад з Скалатської, Золотниківської, Дублянської, Новострілищанської, Старобогородчанської обєднаних територіальних громад західного регіону України, а також підтримка їх діяльності до кінця листопаду 2019 року.

В рамках проекту буде проведено комплексне навчання для представників молодіжних рад громад, які були створені в 2018 роуі в рамках проекту «Молоді лідери для змін в регіоні».

У ході навчання учасникам буде передано інформацію у сфері громадської комунікації та промування діяльності, завдяки якій молодь дізнається методи найкращого впливу до їх цільової аудиторії; техніки мотивації, завдяки яким матимуть можливість підтримувати мотивацію та ефективніше самоорганізовуватися та організовувати власну роботу; тренінги з роботи у групах, метою якого буде якісна робота у групах молоді та краща інтеграція групи молоді; анімація культури, під час якої буде обговорено кроки необхідні для того, щоб працювати у визначеній групі, а також буде організовано конкурс на суспільно-культурні ініціативи, який отримає найбільшу фінансову підтримку.

Завдяки продовженню співпраці з зазначеною молоддю хочемо підтримати їх залучення в громадську діяльність для своїх громад.

Спільно з координаторами молодіжних рад громад проведемо консультації у ході яких буде сформовано рамки роботи з молоддю.

Проект реалізується Фондом освітньої діяльності «KReAdukacja» у партнерстві з ГО «Центр громадської адвокатури» та співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail