Hot on line :: Новини організації


У Міжнародний день боротьби з корупцією – знайомились як захищати свої права

 Правове навчання та вікторина з Прав Людини відбулися  в Новострілищанському Ліцеї імені Миколи Лебедя  з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією, який відзначається 9 грудня.

Заходи відбувались в  одній із пілотних громад Львівської області у рамках проекту «Посилення децентралізації: антикорупційні політики для нових об’єднаних територіальних громад». 

У Новострілищанській ОТГ, яка стала одним із партнерів – громад-учасників проекту, відбулось організоване ГО «Центр громадської адвокатури» навчання та «антикорупційна кава».

Спільно із експертами молодь дізнавалась про те, які права порушуються корупцією, які можливості є найбільш актуальними для цієї групи, які засоби захисту можна використовувати. Також було проведено інтерактивну правову вікторину, в якій взяли участь три команди.  В учасників була можливість поставити питання експертам та взяти участь в дискусіях.

Нагадаємо, що проект впроваджує Коаліція громадських організацій - Чернігівський Центр Прав Людини, Центр громадської адвокатури, Громадська ініціатива Луганщини, Фонд розвитку міста Миколаєва та Чугуївська правозахисна група. Організації мають значний успішний досвід забезпечення участі громадськості у місцевому самоврядуванні, аналізу місцевих та національних політик, здійснення профільних реформ, а також протидії корупції шляхом застосування інструментів місцевої демократії. 

Проект «Посилення децентралізації: антикорупційні політики для нових об’єднаних територіальних громад» реалізується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії.

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail