Hot on line :: Новини організації


Антикорупційні Лікбези пройшли на Львівщині

      На Львівщині впроваджується ГО «Центр громадської адвокатури» проект «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні».

      Протягом цього тижня в рамках проекту проводились антикорупційні Лікбези (#лікзбезкорупції) в партнерській громаді – Тростянецькій обєднаній територіальній громаді.

      Лікбези - це заходи «під відкритим небом», до яких жителі  могли долучитись. Проводились вони як відкрита платформа для діалогу у популярному відкритому місці громади. Учасники мали можливість отримати інформацію про проект, можливості протидіяти корупції на місцевому рівні. Також поширювались інформаційні матеріали, проводились обговорення. Проводились лікбези у двох локаціях громади – на площі біля сільської ради у селі Тростянець та у селі Демня.

 В рамках заходів організовано фото-зону «Антикорупційна еко-система в громаді». Для учасників організовано кавування, інтерактивні заходи. В рамках платформи була можливість мешканцям громади висловити власну думку та бути почутими, поспілкуватись із експертами.

Діяльність проходить в рамках проекту Центру «Доброчин» «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії.

Впроваджують проект Волинський Інститут Права (Волинська область), Центр громадської адвокатури (Львівська область), Асоціація сприяння самоорганізації населення (Одеська область), Фонд Розвитку міста Миколаєва (Миколаївська область), Причорноморський Центр Політичних і Соціальних досліджень (Херсонська область), Громадська Ініціатива Луганщини (Луганська область), Центр «Доброчин» (Чернігівська область), Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики (Дніпропетровська область).


  Версія для друку

  Лінк на e-mail