Hot on line :: Новини організації


Тростянецька громада працює над стратегічним плануванням у сфері охорони довкілля

30 листопада 2020 р. в Тростянці Львівської області провели робочу нараду щодо реалізації проєкту «Сприяння практичній реалізації стратегічного планування у сфері охорони довкілля в Тростянецькій ОТГ Львівської області».
За участі новообраного голови Тростянецької громади Михайла Цихуляка було визначено учасників робочої групи щодо напрацювання Стратегії, до якої увійшли представники апарату сільської ради, представники бізнесу та комунального підприємства, Молодіжної ради громади, а також визначено можливі джерела комунікації у громаді з метою залучення широкого кола мешканців і врахування інтересів різних груп населення.
Заплановано ряд заходів, які допоможуть сформувати комплексне бачення стану довкілля мешканцями громади, обговорено методи залучення цільових категорії та поширення інформації про результати проекту.
 
Проєкт реалізовується за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.
 
 
Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.
Міжнародний фонд «Відродження» – одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, що з 1990-го року допомагає розвивати в Україні відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проектів, до реалізації яких долучилися понад 60 тисяч активістів та організацій України на суму понад 200 мільйонів доларів США.
Сайт: www.irf.ua
Facebook: www.fb.com/irf.ukraine


  Версія для друку

  Лінк на e-mail