Hot on line :: Новини організації


Обговорення основних природоохоронних заходів в Тростянецькій громаді

9 грудня в с.Тростянець Львівської області відбулася зустріч-обговорення з активними місцевими мешканцями, представниками влади та громадськості щодо розробки Стратегії охорони довкілля громади.
 
Експертом проєкту Ольгою Хауляк було представлено дослідження щодо стану охорони природи в громаді та обговорено підходи щодо його доповнення. Дослідження покликане стати певною основою для отримання інформації про громаду, її основні природні особливості та стан довкілля.
Під час зустрічі обговорено креативні, дієві заходи Стратегії, які дозволять налагодити комунікацію із мешканцями щодо вирішення природоохоронних проблем та заходів охорони довкілля, підвищення екологічної свідомості мешканців.
Учасники формулювали та пріоретизували природоохоронні проблеми громади, а також було проаналізовано висловлені мешканцями питання представлені в дослідженні та опитуванні, яке попередньо проводилося в електронному вигляді.
 
За результатами зустрічі буде сформовано природоохоронний компонент Стратегії розвитку громади та заходи реалізації Стратегії охорони довкілля.

Захід проведено Центр громадської адвокатури в рамках проєкту «Сприяння практичній реалізації стратегічного планування у сфері охорони довкілля в Тростянецькій ОТГ Львівської області».
Проєкт реалізовується за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail