Hot on line :: Новини організації


Он-лайн презентація дослідження стану охорони довкілля в Тростянецькій громаді та представлення проєкту Стратегії охорони довкілля

Запрошуємо 16 квітня 2021 р. о 11 годині мешканців Тростянецької громади Стрийського району Львівської області до участі в он-лайн обговоренні стану охорони довкілля в громаді та презентації проєкту Стратегії охорони довкілля в громаді.

На основі відкритих даних експертами проєкту підготовлено дослідження щодо наявної інформації про стан охорони різних компонентів довкілля. Дослідження стало основою для формування Стратегії охорони довкілля та формування плану його реалізації протягом найближчих років. 

У ході он-лайн заходу буде представлено напрацювання та обговорено проєктні документи, які в подальшому будуть виставлені на широке обговорення у громаді.

Захід відбудеться у п’ятницю, 16 квітня 2021 року, о 11 годині.

Для отримання посилання на трансляцію просимо зареєструватися: https://forms.gle/HELJcsXBRBX8N72r7 

Захід організовано в рамках проєкту «Сприяння практичній реалізації стратегічного планування у сфері охорони довкілля в Тростянецькій ОТГ Львівської області», який реалізовується  ГО «Центр громадської адвокатури» у партнерстві з Тростянецькою сільською територіальною громадою та ГО «Агенція розвитку та співробітництва» за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду "Відродження" в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail