Hot on line :: Новини організації


Чим живе Новострілищанський округ?

12 березня відбулася зустріч із старостою Новострілищанського старостинського округу Оленою Став’яж. Під час зустрічі координатор проектів Центру Богдан Зелений разом із старостою обговорили поточний стан справ на території колишньої Новострілищанської громади.

Олена Ставяж розповіла про ініціативи, які зараз втілюються, зокрема про запуск швейної фабрики в смт. Нові Стрілища, мікропроекти подані на обласний конкурс проектів місцевих ініціатив, відкриття поліцейського пункту в селищі, покращення роботи місцевої амбулаторії та залучення висококваліфікованого спеціаліста-педіатра, тощо. Звернула увагу також на роботу в складі нової громади, виклики та труднощі, з якими приходиться мати справу, недостатнє фінансове забезпечення, тощо.

Також, в ході зустрічі обговорили проект карти потреб населених пунктів Новострілищанського старостинського округу і можливість її публічного обговорення в умовах пандемії коронавірусу. 

Зустріч відбулася в межах проекту “Запобігання та медіація конфліктів в громадах Львівщини в процесі впровадження реформ децентралізації” реалізовується Центром громадської адвокатури за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail