Hot on line :: Новини організації


Тростянецька громада розвиває освіту

В Тростянецькій громаді затвердили План розвитку освітньої галузі на 2021-23 роки. Таке рішення прийняли 27 квітня під час ХІ-ї сесії Тростянецької сільської ради. Участь у засіданні взяли координатор проектів Центру громадської адвокатури Богдан Зелений та експерт проекту, заступник директора Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Сергій Пазюк.

Під час засідання Сергій Пазюк представив на розгляд депутатів проект розробленого документу. Зокрема, розповів про основні напрямки та конкретні заходи, які передбачаються впроваджуватися на найближчі два роки в сфері освіти громади.

Загалом план включає діяльність у восьми напрямах. Серед них — це  освітня мережа, кадрове та матеріально-технічне забезпечення, якість освіти, інклюзивне навчання, довезення учнів, позашкільне навчання тощо. По кожному з цих напрямів передбачається впровадження конкретних заходів на вирішення визначених проблем. Зокрема, можна відзначити впровадження профільного навчання в старшій школі, придбання сучасної техніки та обладнанням освітнім закладами громади, створення в школах навчального середовища, сприятливого для збереження здоров’я, забезпечення дітей гарячим харчуванням, вибір учнями форм та видів позаурочної роботи,  впровадження щорічних опитувань учнів, батьків та вчителів стосовно різних сторін освітнього процесу та ін.

Документ розробили в межах проекту “Запобігання та медіація конфліктів в громадах Львівщини в процесі впровадження реформ децентралізації” реалізовується Центром громадської адвокатури за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail