Hot on line :: Новини організації


В Тростянецькій громаді продовжували навчатися вибудовувати комунікацію

04 лютого в Тростянецькій громаді Львівської області проходив другий семінар щодо питань налагодження комунікації. Цього разу основною мето заходу було навчитися правильно налагоджувати індивідуальну комунікацію в процесі взаємодії із жителями громади, колегами, усіма навколо. Відповіді на це шукали місцеві активісти, депутати, представники Молодіжної ради та апарату Тростянецької сільської ради під керівництвом тренера Станіслава Клосовського — експерта Львівської освітньої фундації.

Під час семінару учасники оцінили дійсний стан комунікації в своєму житті, визначили слабкі та сильні сторони. Також вони навчалися ефективно вести діалог, щоб правильно доносити свою думку співрозмовнику. Навчальний процес був наповнений розглядом конкретних життєвих ситуації та приклади із власного життя. Учасники успішно засвоїли теоретичний матеріал, роботу в групах та практичні навички.

“Правильно вести діалог є не менш важливо ніж налагоджувати комунікацію з масами. Від цього залежить наша самореалізація в житті, досягнення порозуміння та майстерність вибудовувати відносини. Саме сьогодні ми присвятили навчання тематиці ведення діалогу із співрозмовником. Звичайно, що предметом семінару стала індивідуальна комунікація в процесі роботи, обговорення питань і проблем розвитку громади. Сподіваюся, це допоможе учасникам успішно розвивати свою громаду, вибудовувати партнерські відносини та підтримувати порозуміння між собою” - прокоментував підсумки семінару тренер Станіслав Клосовський.

Проект «Запобігання та медіація конфліктів в громадах Львівщини в процесі впровадження реформ децентралізації» реалізовується Центром громадської адвокатури за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail