Hot on line :: Новини організації


Діалог з мешканцями Тростянецької громади повинен сприяти проекологічній активності

Наприкінці травня 2021 року Тростянецька сільська рада Львівської області затвердила Стратегію охорони довкілля громади на 21-25 роки, яка розроблялася в рамках проєкту “Сприяння практичній реалізації стратегічного планування у сфері охорони довкілля в Тростянецькій ОТГ Львівської області”, який реалізовувала Тростянецька сільська рада, Громадські організації “Центр громадської адвокатури” та “Агенція розвитку та співробітництва”  за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Метою Стратегії охорони довкілля в Тростянецькій сільській територіальній громаді є створення умов для впровадження заходів зменшення впливу на середовище для забезпечення принципів сталого розвитку та досягнення якісних екологічних стандартів.

Для впровадження мети Стратегії визначено чотири стратегічні цілі:

  1. Чисте довкілля.
  2. Енергоефективна громада.
  3. Ефективне управління природними ресурсами.
  4. Екологічно свідома громада.

Кожна із стратегічних цілей включає операційні цілі, заходи впровадження яких визначено у плані реалізації.

 

 

 

Стратегія покликана об'єднати зусилля щодо охорони природи у різних галузях життя громади, систематизувати та визначити пріоритети в часовому проміжку.

Кава-зустріч в Народному домі с.Тростянець

Для того, щоб ефективно визначити основні стратегічні цілі Стратегії в рамках проєкту “Сприяння практичній реалізації стратегічного планування у сфері охорони довкілля в Тростянецькій ОТГ Львівської області” проведено ряд зустрічей з представниками основних цільових груп, місцевих мешканців, підприємців, природоохоронних об'єктів, молоді.

Промування Стратегії охорони довкілля під ас фестивалю в с.Стільсько.

Одним із способів широкого представлення напрацювань проєкту стало живе спілкування з мешканцями громади під час організованих масових заходів, до яких залучалися жителі практично усіх населених пунктів - фестивалів та толоки.

Еко-толока в селі Демня

Під час таких зустрічей з учасниками обговорювалися заходи Стратегії, представлено основні пріоритети діяльності, а основне - надавалися розяснення, яким чином кжен з учасників може бути причетним до створення безпечного природного середовища у своємо населеному пункті та громаді. Бо охорона довкілля починається і з щоденної проекологічної свідомості, а вже наступне це масштабні проєкти в громаді.

Зустрічі проведено в рамках проєкту «Сприяння практичній реалізації стратегічного планування у сфері охорони довкілля в Тростянецькій ОТГ Львівської області», який реалізується  ГО «Центр громадської адвокатури» у партнерстві з Тростянецькою сільською територіальною громадою та ГО «Агенція розвитку та співробітництва» за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріали заходів, їх зміст та висловлювання відображають позицію авторів і не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail