Бібліотека видань ЦГА :: Дослідницькі


Звіт моніторингу судової практики щодо конфліктів з органами влади, в тому числі у справах, що стосуються вчинення корупційних діянь представниками органів влади

Центр громадської адвокатури презентував звіт по моніторингу судової практики щодо конфліктів з органами влади, в тому числі у справах, що стосуються вчинення корупційних діянь представниками органів влади.

Мета моніторингу – з’ясувати, яким є стан застосування та ефективності судового захисту прав громадян у справах, які пов’язані із вчиненням корупційних діянь в Україні, визначити сфери, органи влади та питання, які найчастіше пов’язані з вчиненням корупційних діянь та стають предметом судового розгляду шляхом пошуку, збору та аналізу рішень та справ судів міста Львова та Львівської області.
 
Предметом моніторингу стали: судові справи та рішення судів міста Львова та Львівської області у справах, які пов’язані з конфліктами з органами влади та вчиненням корупційних діянь. До пошуку і збору судових справ було залучено 40 волонтерів – молодих правників та студентів.
 
Джерела, які застосовувалися для пошуку та збору рішень судів міста Львова та Львівської області: архіви судів міста Львова та Львівської області, архіви правових приймалень громадських організацій міста Львова, у тому числі за результатами діяльності Антикорупційної правової приймальні Центру громадської адвокатури, що діє у рамках цього проекту.
 
Загалом було проаналізовано 550 судових справ у судах Львівської області та міста. У цьому посібнику наведено коротку суть та аналіз понад 100 справ.
 
Ці рішення поки що відсутні у Єдиному державному реєстрі судових рішень України. Видання буде корисним для громадських приймалень, які займаються консультуванням у конфліктах з органами влади, організацій, які працюють із захистом прав своїх цільових груп від надмірної бюрократії та корупції, правників, органів влади, суддів.
 
Посібник можна отримати, звернувшись за адресою: e-mail: cga@lawngo.net, info@lawngo.net або ЗАВАНТАЖИТИ
 
Збір та аналіз судової практики здійснено в рамках проекту «Антикорупційна приймальня Центру громадської адвокатури», що реалізується Центром за підтримки проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (МSI) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації Виклики Тисячоліття (МСС).


  Версія для друку

  Лінк на e-mail