Проекти завершені :: Проекти 2008-2015


Проект «Вдосконалення діяльності прокуратури України шлях до реформування кримінальної юстиції»

Система кримінальної юстиції, яка існує на даний час в Україні, потребує реформування у напрямі подальшої демократизації, гуманізації, посилення захисту прав і свобод людини відповідно до вимог міжнародних правових актів і зобов’язань нашої держави перед європейським та світовим співтовариством.

Важливе місце в системі органів кримінальної юстиції займає прокуратура, яка впродовж багатьох десятків років виконувала функції загального нагляду, підтримання державного обвинувачення в суді тощо.
 
Проект «Вдосконалення діяльності прокуратури України шлях до реформування кримінальної юстиції» є аналітичним, тому в його рамках здійснюватиметься зібрання та аналіз наукового та практичного матеріалу щодо правового статусу прокуратури та формування рекомендацій щодо покращення реформування цього інституту та його функцій.
 
У рамках проекту передбачене проведення науково-практичної конференції «Вдосконалення діяльності прокуратури – шлях до реформування кримінальної юстиції».
 
Участь в конференції  візьмуть представники неурядових організацій, фахівці у сфері кримінально-процесуального права, прокурорського нагляду, конституційного права, теорії права та держави, співробітники судових і правоохоронних органів, представники інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні з метою проведення науково-практичної дискусії та обговорення реалій та перспектив реформування прокуратури в Україні.
 
За результатами конференції планується видання збірника, в якому будуть відображені позиції її учасників, та які поширюватимуться серед наукових установ, НУО, органів влади.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail