Бібліотека видань ЦГА :: Дослідницькі


Підготовлено буклет для підприємців, які планують перевозити продукцію через державний кордон України

 

Під час зустрічей з підприємцями та досліджуючи митні процедури експертами проекту ГО «Центр громадської адвокатури» «Ефективна співпраця громадськості та влади на Львівщині як шлях до розвитку транскордонної торгівлі» відзначено недостатній рівень поінформованості представників бізнесу про процедури митного оформлення.

Особливо відчутний брак інформації у представників малого бізнесу, що не дозволяє об’єктивно оцінити власні можливості для ведення торгівлі з іноземними партнерами.

Як результат, підготовлено друкований інформаційний буклет у якому розміщено основну першочергову інформацію про митні процедури: що таке митна вартість продукції та якими документами її підтверджується, основні елементи, які потрібно визначити суб’єкту зовнішньоекономічної діяльності для здійснення ввезення/вивезення товарів, посилання на електронні ресурси для пошуку інформації про ставки ввізного та вивізного мита в Україну, а також до країн-членів ЄС, посилання на інформацію про тарифні квоти ЄС.

Бажаючим ознайомитися з буклетом «Інформація для підприємців, які бажають здійснювати експорт/імпорт продукції» надаємо доступ до його електронної версії за посиланням: «Сторона 1», «Сторона 2».

 

Друковану та електронну версію буклету опрацьовано в рамках ініціативи «Ефективна співпраця громадськості та влади на Львівщині як шлях до розвитку транскордонної торгівлі», що реалізується ГО «Центр громадської адвокатури» в межах проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» за сприяння Європейського Союзу.

Зміст друкованих матеріалів та цієї публікації є виключною відповідальністю ГО “Центр громадської адвокатури” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail