Hot on line :: Архів новин


До уваги сільських рад Львівщини

Громадська організація «Центр громадської адвокатури» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» реалізує проект «Інформаційно-консультаційний правовий Центр як засіб посилення правових можливостей малозахищених верств населення».

Основною метою даного проекту є сприяння захисту та реалізації прав та законних інтересів сільського населення, а також підвищення рівня правової обізнаності даної категорії громадян у сфері доступу до правосуддя, захисту права власності, трудових та підприємницьких прав.

Реалізація даного конкурсу передбачає співпрацю та сприяння сільських рад.

На даний час є можливість обрати кілька сіл, в яких юрист Центру громадської адвокатури надаватиме правові консультації громадянам – мешканцям села. Проте кількість сіл, в яких надаватимуться такі консультації, є обмеженою і становить п’ять населених пунктів.

Для обрання сіл, в яких будуть діяти інформаційно-консультаційні правові Центри, проводиться цей конкурс, в рамках якого пропонуємо Вам співпрацю.

В рамках співпраці сільська рада – повинна сприяти наданню безоплатних правових консультацій населенню, про що ГО «Центр громадської адвокатури» висвітлюватиме інформацію в ЗМІ. Сприяння полягає:

у наданні робочого місця юристу (можливості здійснювати консультування), який надаватиме правові консультації один день в тиждень (за погодженням графік може бути змінено);

у сприянні в розповсюдженні інформаційно-просвітницьких матеріалів про права громадян.

Також співпраця може відбуватися і в інших взаємоприйнятних формах.

Ще раз хочемо наголосити, що даний проект має на меті безкоштовне правове консультування жителів села з питань, які їх цікавлять.

 

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail