Hot on line :: Новини організації


Пільги та соціальні гарантії в Україні: правда й міфи

26 липня о 10:30 у Києві, в інформагенції “УНІАН” (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал), відбудеться прес-конференція “Правда й міфи про реформування пільг і соціальних гарантій в Україні”.

Захід організовує Центр громадської адвокатури в межах проекту “Сприяння громадськості у впровадженні принципу соціальної справедливості в державній політиці в соціальній сфері” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники прес-конференції порівняють декларації органів влади, популістські кроки й рішення та реальне становище пільговиків і дії органів державної влади щодо реформування пільг і соціальних гарантій в Україні. Також буде повідомлено про результати громадської експертизи Міністерства соціальної політики щодо виконання Стратегії упорядкування системи надання пільг окремим категоріям громадян до 2012 року, яку затверджено розпорядженням Кабміну від 03.06.2009 №594.

Учасники:
· Леонід Тарасенко, адвокат (Центр громадської адвокатури);
· Оксана Коваль, правовий експерт із соціальних питань (Центр громадської адвокатури).

Контакти: Центр громадської адвокатури, (032) 2 444 659,
cga@lawngo.net

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.


 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail