Hot on line :: Новини організації


Як забезпечити контроль за публічними коштами?

          31 липня 2014 р. у приміщенні Львівського прес-клубу представники громадської ініціативи «За відкритість використання публічних коштів» презентують інформацію про те, яким чином забезпечити громадський контроль за публічними коштами.

 У рамках заходу учасники інформують:
·        Чому необхідне прийняття законопроекту №2012а «Про відкритість використання публічних коштів», що розглядатиметься уже 12-15 серпня Верховною Радою у другому читанні? Що він змінить? Який стан просування проекту закону? Що в результаті органи публічної влади будуть зобов’язані робити?
·        Як працюватиме ініціатива на рівні Львівської області як одній із пілотних областей?
·        Яким чином впроваджуватиметься «Громадський бюджет» із доступним викладом інформації та що зміниться? Як влада реагує на громадські ініціативи? Що ініціатива принесе корисного для журналістів, розслідників, активістів?
Учасники прес-конференції:
·        Віктор Таран, голова ГО «Центр політичних студій та аналітики»;
·        Тетяна Яцків, голова ГО «Центр громадської адвокатури»;
·        Іванна Фединчук, експерт ГО «Центр громадської адвокатури».
 
Додаткова інформація
 З січня 2014 року стартував проект «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет». Виконавцем проекту є ГО «Центр політичних студій та аналітики». Проект фінансується Європейським Союзом.
Регіональними партнерами обрано 4 області, в тому числі Львівську.
Проект «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет» включає в себе три компоненти: діяльності з адвокатування прийняття законопроекту № 2012а «Про відкритість використання публічних коштів», розробка та впровадження моніторингової системи за використанням бюджетних коштів «Громадський бюджет» у виконавчих органах 4 пілотних регіонів та моніторинг діяльності в галузі державних закупівель.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail