Проекти завершені :: Проекти 2015-2017


Проект «Ефективна співпраця громадськості та влади на Львівщині як шлях до розвитку транскордонної торгівлі»

Центр громадської адвокатури розпочав реалізацію у Львівській області проекту «Ефективна співпраця громадськості та влади на Львівщині як шлях до розвитку транскордонної торгівлі».

Основною метою проекту є покращення умов транскордонної торгівлі шляхом забезпечення прозорості діяльності органів влади, які залучені до прийняття та реалізації рішень у сфері митної політики, а також залучення громадськості до формування та контролю рішень та кроків, застосування регулярних консультацій  із громадськістю у практиці органів влади.

У ході реалізації заходів проекту передбачено залучення представників бізнесу та об’єднань підприємців до діалогу з представниками митних та дозвільних органів влади щодо вдосконалення існуючих експортних процедур та опрацювання нових підходів до здійснення експортних операцій у відповідності до Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Також проектом передбачається розробка інформаційних та аналітичних матеріалів про порядок здійснення митних процедур та впровадження їх у Львівській області.


Ініціатива реалізується в межах проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» за сприяння Європейського Союзу.

 
Контакти виконавців проекту:

 

Тривалість проекту: березень-серпень 2017 р.

 

Керівник проекту - Ярослав Хауляк

 

 ГО «Центр громадської адвокатури»

 

 м.Львів, просп. Чорновола 63 оф.706

 

тел. 244 46 59

 

e-mail: cga@lawngo.net

 

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail