Hot on line :: Новини організації


Громада вимагає якісного транспортного сполучення

Під час обговорення жителями було піднято низку проблем. Зокрема, щодо недостатньої кількості рейсів, особливо у ранковий період, поганий стан транспорту, неналежне ставлення до пасажирів з боку водіїв, відсутність інформації з графіками відправлення, недотримання графіків та ін. Представники кожної із сторін обговорення мали можливість виступити та донести свою позицію.

У підсумку, було вирішено запустити новий додатковий рейс із Самбора до Дублян в першій половині дня, відповідно до напрацьованого спільно із представниками громади та автотранспортних підприємств графіку, а також розглянути можливість продовження існуючих маршрутів до віддалених сіл об’єднаної громади. Також, перевізники обіцяли звернути увагу на якість обслуговування, особливо зі сторони водіїв та недопущення подальших порушень з їх сторони. Якщо відповідних, позитивних змін не вдасться досягнути, сторони домовилися про необхідність повторного зібрання та належного реагування на звернення пасажирів.

Участь в обговоренні також взяв координатор проектів Центру громадської адвокатури Богдан Зелений. Він як представник неурядової організації, котра працює з громадою запропонував свої варіанти вирішення проблем та був включений до робочої групи з напрацювання пропозиції щодо відкриття нових рейсів та продовження існуючих маршрутів.

 

Нагадаємо, що покращення громадського транспортного сполучення населених пунктів громади є одним із першочергових завдань реалізації Стратегії розвитку Дублянської об’єднаної територіальної громади. Стратегія розвитку громади розроблена Центром громадської адвокатури у 2016 році за підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail