Hot on line :: Новини організації


Молоді активісти Дублянської об’єднаної територіальної громади взяли участь в семінарі щодо участі в молодіжній політиці громади

 У Львові відбувся навчальний семінар  для активної молоді Дублянської обєднаної територіальної громади Самбірського району.

Захід проводився ГО «Центр громадської адвокатури» в рамках проекту «Впровадження Стратегії розвитку Дублянської об’єднаної територіальної громади» за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Участь в заході взяли представники молодіжної громадської ради, молоді активісти громади.

Учасники мали змогу ознайомитись із презентацією можливостей молоді на рівні області,  яку провела Софія Курман, головний спеціаліст відділу молодіжної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Директор Львівського обласного молодіжного центру Андрій Ковальський презентував досвід та проекти центру. Також Андрій Ковальський розповів про досвід створення та функціонування молодіжних громадських хабів (центрів активності) у громадах Львівської області.

 

Богдан Зелений, керівник проекту «Впровадження Стратегії розвитку Дублянської об’єднаної територіальної громади», який реалізовується ГО «Центр громадської адвокатури», розповів про стан впровадження Стратегії громади в контексті залучення молоді до формування та реалізації політики в громаді,  в тому числі впровадження молодіжного громадського хабу в ОТГ.

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail