Hot on line :: Новини організації


Тростянецька ОТГ працює над покращенням якості освіти

 29 жовтня 2019 р. у школах Тростянецької об'єднаної територіальної громади на Львівщині відбулися зустрічі із педагогічними працівниками та батьками учнів Бродківської, Тернопільської та Демнянської шкіл.

Зустрічі проводяться в межах проекту «Побудова діалогів та застосування інструментів місцевої демократії для запобігання та сприяння вирішенню конфліктів в ОТГ в процесі впровадження реформ» громадської організації «Центр громадської адвокатури», що реалізовується за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Під час зустрічей експерти, вчителі та батьки обговорювали поточний стан справ в освітній галузі громади. Зокрема розглядалася ситуація в кожному навчальному закладі громади, аналізувалися дані щодо якості навчання, навчальних умов, схем підвезення учнів, наповнюваності класів, вартості утримання кожного із закладів та інші показники.

Зустрічі проводили координатор проектів Центру громадської адвокатури Богдан Зелений та експерт в галузі освіти Сергій Пазюк.

В ході обговорення усі зійшлися на необхідності покращення стану освітніх послуг в громаді. Однак щодо їх шляхів учасники ще будуть працювати у вужчому форматі робочої групи. Впродовж зустрічей проводилося опитування представників кожного освітнього закладу. Їх результати ляжуть в основу подальшої роботи із розробки напрямків та конкретних заходів розвитку освіти в Тростянецькі громаді.

Дуже актуальним для всіх було питання про оптимізацію мережі закладів освіти в громаді та створення опорного навчального закладу. “Але, - за словами експерта Сергія Пазюка, -  ми не приїхали сюди оптимізувати ваші школи. Нашим завданням є напрацювання шляхів покращення освіти, навчання у закладах вашої громади. Це ми спільно маємо зробити. Обговорити разом з вами і працювати над втіленням отриманих результатів. Яким воно буде на виході це вже залежить від вас самих”.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail