Hot on line :: Новини організації


Активісти молодіжної громадської ради взяли участь у «антикорупційній каві-зустрічі»

 18 серпня цього року відбулась  чергова зустріч в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні» в Тростянецькій ОТГ Львівської області.

Цього разу участь в «антикорупційній каві-зустрічі» взяли представники Молодіжної громадської ради «Єднання» та активна молодь громади.

Під час заходу обговорювали впровадження проекту  в громаді, а також в неформальних обставинах питання корупції у повсякденному житті молоді. Варто відзначити, що представники молодіжної громадської ради  в громаді  – це активна молодь із числа журналістів-студентів, правників-студентів та інших професій, старшокласники. Тому обговорення та дискусія була більш професійною, ніж «розважального» характеру.

Активна молодь цікавилась заходами, які спрямовані на посилення прозорості та відкритості влади, як впливає забезпечення доступу до інформації та громадське залучення до прийняття рішень на створення умов запобігання корупційним правопорушенням. Також учасники обговорили можливості громадських активістів та організацій брати участь в тому, щоб було якомога менше можливостей для порушень та зловживань. З іншого боку, учасники погодились, що необхідна особиста активна позиція і нетолерування  корупції.  Також необхідне реагування, якщо мають місце уже кримінально-карані діяння. Тому це вже не запобігання, а покарання.

Діяльність проходить в рамках проекту Центру «Доброчин» «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії*.

 Впроваджують проект Волинський Інститут Права (Волинська область), Центр громадської адвокатури (Львівська область), Асоціація сприяння самоорганізації населення (Одеська область), Фонд Розвитку міста Миколаєва (Миколаївська область), Причорноморський Центр Політичних і Соціальних досліджень (Херсонська область), Громадська Ініціатива Луганщини (Луганська область), Центр «Доброчин» (Чернігівська область), Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики (Дніпропетровська область).


  Версія для друку

  Лінк на e-mail