Чинні партнерські проекти


Добросусідський міжпоколіннєвий діалог

 Продовженням співпраці Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja (Польща) та ГО «Центр громадської адвокатури» (Україна) став початок реалізації нового партнерського проєкту «Добросусідський міжпоколіннєвий діалог».

Ідея проєкту стала переможцем в першому конкурсі тематичних проектів «Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy» та  буде реалізовуватися з грудня 2020 року по листопад 2022 року.

Проєкт має на меті підготувати учасників до майбутньої волонтерської діяльності та інтеграції між поколіннями.

Відібрані учасники проєкту, а це молодь віком 15-22 роки та старші 60 років з Польщі (Люблін) та громад Західної  України, будуть проходити навчання у сфері громадської освіти та культурної анімації. Згодом вони реалізують громадські ініціативи, які спрямовані на мешканців місцевих громад своїх регіонів. Очікується загалом 100 осіб учасників – по 50 в 2021 та 2022 роках.

Саме ці найактивніші мешканці громад західних областей України матимуть можливість реалізувати локальні та міжнародні ініціативи, розвинуть власні організаційні навички та навчаться дивитися у майбутнє щодо реалізації власних культурних ініціатив у громаді. Також відбудуться спільні міжнародні зустрічі учасників проекту.

Проєкт «Добросусідський міжпоколіннєвий діалог» реалізується в рамках програми Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy фінансованої з Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Проект на фан-сторінках в соцмережах:

українською – “Добросусідський міжпоколіннєвий діалог

та польською – “Dobrosąsiedzki dialog międzypokoleniowy


  Версія для друку

  Лінк на e-mail