Hot on line :: Архів новин


В селі Малехів Жовківського району Львівської області відбувся семінар-тренінг для населення

4 квітня 2011р. у селі Малехів Жовківського району Львівської області відбувся навчальний семінар-тренінг для громадян мешканців села Малехів.

Навчальний семінар проводився Центром громадської адвокатури спільно Малехівською сільською радою в рамках ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення», яку реалізує Міжнародний фонд «Відродження» за програмою «Верховенство права».

Участь у заході також взяли члени виконкому Малехівської сільської ради та сільський голова.

Загалом під час тренінгу обговорили питання, пов’язані із порядком звернення до суду, проблеми, пов’язані із здійсненням соціальних виплат, зокрема, дітям війни, щодо реалізації прав громадян на землю.

Представниками сільської ради також були порушені питання щодо функціонування сміттєзвалища неподалік їх населеного пункту, що є суттєвою проблемою місцевого значення, яка потребує негайного вирішення.

Також учасники звернули увагу на важливість діяльності консультаційних пунктів, в яких громадяни мають можливість отримати безоплатну правову допомогу, оскільки правова обізнаність громадян, які проживають у сільській місцевості, є низькою, а рівень доходів не дозволяє таким громадян звертатися до приватних адвокатів за юридичною консультацією.

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail