Hot on line :: Архів новин


В селі Підгайчики Золочівського району Львівської області громадяни покращували свої правові знання

17 квітня 2011р. в селі Підгайчики Золочівського району на Львівщині відбувся навчальний семінар-тренінг для мешканців сіл Підгайчики, Погорільці, Шопки, Туркотин та Косичі. Участь у заході взяли представники Підгайчиківської сільської ради, в тому числі сільський голова, та мешканці вищезазначених сіл. Загалом на тренінгу були присутні понад п’ятдесят осіб.

Під час заходу обговорювались питання реалізації прав громадян на землю, зокрема, приватизації земельних наділів різного цільового призначення, передання в оренду земельних ділянок, в тому числі власниками майнових паїв. Стали також предметом розгляду питання спадкового права, особливо громадян цікавили проблемні питання, пов’язані з складенням заповіту, порядком прийняття спадщини тощо.

Особливу увагу мешканці сіл також приділили проблемам, пов’язаних з поверненням кредитів, укладенням договорів довічного утримання, дарування тощо.

На тренінгу громадяни мали можливість отримати газети з правопросвітницькою інформацією, брошури та буклети, в яких містилися правові консультації для громадян щодо земельних, спадкових, трудових, цивільних та інших відносин. Загалом під час заходу було розповсюджено близько трьохсот примірників право просвітницьких матеріалів.

Учасники навчального семінару-тренінгу звернули увагу на необхідність подальшого проведення подібних заходів, оскільки громадяни з сільської місцевості фактично не мають можливості отримати безкоштовну правову допомогу по багатьох питаннях, пов’язаних з конфліктними ситуаціями з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, по питаннях, пов’язаних із зверненням до суду, інших органів та установ, по питаннях приватного права тощо.

 

 Навчальний семінар-тренінг відбувався в рамках проекту «Інформаційно-консультаційний правовий Центр як засіб посилення правових можливостей малозахищених верств населення», що виконується Центром громадської адвокатури за підтримки ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення», яку реалізує Міжнародний Фонд «Відродження» за програмою «Верховенство права», а також за сприяння  Підгайчиківської сільської ради та сільського голови.  

 

 

 

Анастасія Канунікова,

 

Центр громадської адвокатури

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail