Hot on line :: Заходи: релізи


Експертне обговорення місцевих практик фінансування проектів, програм (заходів) організацій громадського сектору для молоді, дітей, сім’ї та спорту та їхнього покращення

 

До участі запрошуються представники областей, з якими працює проект, а саме Львівська, Івано-Франківська, Волинська області. До участі запрошуються зацікавлені представники неурядових організацій,  в тому числі експерти молодіжних та дитячих громадських організацій, які мають досвід аналізу та покращення місцевих практик фінансування програм, заходів організацій для молоді, дітей, сім’ї та спорту. Такий досвід може стосуватись як міст-обласного значення, так і районів, областей.
Під час заходу планується обговорення результатів дослідження місцевих практик, способів покращення та шляхів впровадження у областях.
Питання, щодо яких здійснювався аналіз практик бюджетного фінансування:
Наявність правових актів (локального характеру), які б визначали порядок проведення конкурсу на фінансування програм та проектів для молоді та дітей, зокрема, актів, які визначають порядок фінансування, особливості реалізації, звітності, моніторингу.
Прозорість та демократичність проведення конкурсу на фінансування проектів та програм організацій для молоді та дітей,  доступ усіх зацікавлених організацій до участі у конкурсі (процедури оголошення конкурсу, його проведення, оголошення результатів, реалізації програм, звітності, моніторингу тощо).
Особливості визначення обсягів фінансування на програми та заходи, проекти організацій громадського сектору для молоді та дітей, фактори, які впливають на таке визначення та якою є участь організацій та їхніх цільових груп.
Залучення організацій громадського сектору, консультативно-дорадчих органів при органах влади до процедур оголошення, проведення конкурсу, визначення переможців, моніторингу програм тощо.
Залучення організацій громадського сектору, цільових груп програм та заходів для молоді та дітей до визначення пріоритетів фінансування, оцінки програм та інших питань, які стосуються фінансування, визначають їх ефективність та результативність.
Проблеми та перешкоди участі організацій громадського сектору та доступу до фінансування програм та проектів для молоді та дітей.
Початок заходу: 11.00 (реєстрація 10.45-11.00), місце проведення: м. Львів, вул. К. Левицького 97, 1 поверх. Контакти: 032 244-46-59 , 0974434233, 0984492543,
Захід проводиться в рамках проекту «Підвищення прозорості та залучення НУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів», що реалізується громадськими організаціями «Комітет підтримки студентського самоврядування», «Асоціація Молодих Реформаторів», «Центр громадської адвокатури», Станіславська правозахисна група за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail