Hot on line :: Архів новин


Відбувся семінар-тренінг для представників сільських рад щодо організації правової допомоги та просвітницьких заходів, пов’язаних зі сприянням зайнятості населенню

 

4 липня 2012 року у м. Радехів Львівської області відбувся семінар-тренінг для представників сільських рад щодо впровадження заходів, пов’язаних зі сприянням зайнятості населенню, що проживає в селах, та інших питань реалізації та захисту трудових прав.
В рамках семінару експерти та юристи Центру обговорили спільно із сільськими головами найбільш поширені проблеми зайнятості населення, доступу сільського населення до правових послуг та правосуддя, інформували про можливості надання правової допомоги у сільських населених пунктах через співпрацю органів місцевого самоврядування та неурядових організацій, здійснили презентацію успішних практик із власного досвіду. Також представники сільських рад отримали можливість проконсультуватись із питань своєї діяльності в юристів.
Захід проведено в рамках проекту «Правова просвіта як спосіб сприяння працевлаштуванню безробітних мешканців сільських районів Львівщини», який реалізовується Центром громадської адвокатури в партнерстві з Львівським обласним центром зайнятості за підтримки проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна», що виконується Менеджмент Сістем Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
В рамках проекту за координації фахівців Центру громадської адвокатури  попередньо відібрані та підготовлені юристи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, надають правову допомогу та проводять інформаційно-правову роботу щодо питань працевлаштування та захисту трудових прав у двадцяти селах Львівської області.

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail