Hot on line :: Новини організації


Українські представники громадських неурядових організацій обмінялись досвідом щодо бюджетного процесу із колегами із Киргистану та Казахстану

 Участь в заході під назвою взяли представники громадських організацій із України, Киргизії та Казахстану.

Організатором заходу виступив із України Центр політичних студій та аналітики, партнером -  Асоціація «Альянс «За прозорий бюджет» (Киргизія). Захід проводився у Киргізії, у місті Бішкек 4-5 грудня цього року.

Від громадської організації «Центр громадської адвокатури» участь взяла голова організації, керівник програми правової підтримки НУО Тетяна Яцків. Вона презентувала на заході досвід громадського лобіювання прозорих та підзвітних процедур фінансування програм громадських неурядових організацій для дітей, молоді та інших соціально вразливих груп населення із Державного та місцевих бюджетів.

У рамках заходу розглядались питання громадського досвіду участі в бюджетному моніторингу, прийнятті рішень на державному та місцевому рівнях,  запровадження ініціатив, спрямованих на підвищення прозорості, підзвітності у бюджетному процесі.

Захід проводився за підтримки програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів»,  Міжнародного фонду «Відродження» та партнерських відділень в Киргизії та Казахстані фонду.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail